Poznaj nasz zespół ekspertów!

Profesjonaliści, którzy przekształcają wiedzę w wartość dla Klientów

20230803 172659

Andrzej Jóźwiak – Lean Six Sigma Master Black Belt, PMP, trener, konsultant i coach

Doświadczenie, które mówi samo za siebie

Adrian Motyl

Adrian Motyl – Ekspert w zakresie utrzymania ruchu (UR) oraz TPM oraz SMED, trener, konsultant

zdjecie Darek 2

Dariusz Dziśnieński – Lean Ekspert, trener, konsultant

a1 2

Andrzej Kasiński – Lean Six Sigma Master Black Belt, trener, konsultant

DZF 3026 FULL 2

Przemysław Łuczak, Ekspert w zakresie Zintegrowanych systemów Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwem i Środowiskiem wg ISO 9001, 45001 oraz 14001 oraz IATF 16949, trener, konsultant, auditor

20240226 153526 2

Łukasz Błaut – Lean Six Sigma Black Belt, konsultant i trener

plorenc 3

Piotr Lorenc – Lean Six Sigma Black Belt, konsultant, trener

Nasz zespół tworzą specjaliści mogący pochwalić się bogatym, wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym, konsultingowym i trenerskim. To uznani fachowcy posiadający szerokie kompetencje i doświadczenie biznesowe. Każdy z naszych konsultantów oraz trenerów posiada co najmniej kilkanaście lat doświadczenia w swojej specjalności, co pozwala im dostarczać rozwiązania najwyższej jakości.

Nasi konsultanci i trenerzy to praktycy, którzy na co dzień prowadzą projekty wdrożeniowe oraz szkoleniowe. Nasze kompetencje w obszarze usług doradczych budujemy na podstawie praktycznego doświadczenia i gruntownej wiedzy teoretycznej Czynna praktyka pozwala nam dzielić się ze słuchaczami naszych szkoleń praktycznymi doświadczeniami z konkretnych wdrożeń. Wyróżnia nas nie tylko umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy, lecz także kompleksowe doradztwo i wsparcie klienta w trakcie implementacji poszczególnych narzędzi.


Kompetencje międzynarodowe

Nasi konsultanci to weterani międzynarodowych korporacji, którzy zdobywali doświadczenie i doskonalili swoje umiejętności w dziedzinach zarządzania procesami biznesowymi, Lean oraz Six Sigma, transformacji cyfrowej i strategii biznesowej. Ich globalne doświadczenie jest nieocenione w zapewnieniu naszym klientom dostępu do najlepszych praktyk na świecie.

Komunikacja bez barier

Rozumiemy, jak ważna jest jasna i efektywna komunikacja w globalnym świecie biznesu. Dlatego nasi konsultanci są biegli w języku angielskim, co zapewnia płynną komunikację z firmami międzynarodowymi i ułatwia współpracę na różnych poziomach organizacyjnych.

 Twój partner w doskonaleniu procesów i rozwoju biznesu

Zespół Open Horizon Consulting to nie tylko konsultanci- eksperci – to Twoi partnerzy w dążeniu do doskonałości biznesowej. Zapewniamy, że nasze rozwiązania są dostosowane do Twoich unikalnych potrzeb i celów, aby wspierać Twój rozwój i sukces.

Skontaktuj się z Nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspomóc Twój biznes? Skontaktuj się z nami już dziś!  tel.: 61 666 1374 lub email: biuro@openhorizon.com.pl

Najbliższe szkolenia

+48 616 661 374
biuro@openhorizon.com.pl