Witamy w OPEN HORIZON Consulting!

„Twój Partner w doskonaleniu procesów biznesowych”

Kim Jesteśmy

Jesteśmy liderami w dziedzinie szkoleń oraz doradztwa związanego z zarządzaniem i usprawnianiem procesów biznesowych, specjalizując się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw na całym świecie. Nasze doświadczenie i zaawansowane metody pracy pozwalają nam tworzyć rozwiązania, które przekształcają wyzwania z którymi mierzą się przedsiębiorstwa w nowe możliwości ich rozwoju.

 

Nasza Misja

Naszą misją jest inspirowanie, edukowanie i wspieranie osób i przedsiębiorstw na każdym etapie ich podróży z zarządzaniem procesami i usprawnianiem procesów z wykorzystaniem Lean Six Sigma. Dostarczamy najwyższej jakości usługi szkoleniowe, doradcze i wdrożeniowe, promujemy wymianę doświadczeń, oraz budujemy globalną społeczność entuzjastów ciągłego doskonalenia. Wierzymy, że poprzez naszą pracę, każdy może odkryć moc Lean Six Sigma, przekształcić swoją organizację i zostać liderem w zakresie podnoszenia efektywności procesów i jakości obsługi

 

Nasze Usługi

Strategia biznesowa: Tworzymy dedykowane strategie, które wspierają wzrost i innowacyjność Twojego biznesu.

Transformacja cyfrowa: Pomagamy firmom w pełnym wykorzystaniu potencjału technologii cyfrowych, od automatyzacji procesów po analizę danych.

Zarządzanie zmianą: Specjalizujemy się w prowadzeniu organizacji przez zmiany, minimalizując ryzyko i maksymalizując korzyści.

Szkolenia i rozwój: Oferujemy szkolenia i warsztaty, które wzmacniają umiejętności Twojego zespołu i przygotowują go na obecne i przyszłe wyzwania.

Optymalizacja procesów biznesowych: Skupiamy się na procesach biznesowych zapewniających trwałą przewagę konkurencyjną i stanowiących klucz do realizacji celów strategicznych oraz systematycznego podnoszenia efektywności operacyjnej Twojej firmy.

Konsultacje, mentoring i coaching: Zapewniamy wsparcie wdrożeniowe przez ekspertów na każdym z poziomów od usług indywidualnych po kompleksowe wdrożenia dla firm.

 

Dlaczego OPEN HORIZON Consulting?

Profesjonalizm: Nasi konsultanci to doświadczeni eksperci w swoich dziedzinach.

Indywidualne podejście: Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb.

Innowacyjność: Nieustannie poszukujemy nowych i lepszych rozwiązań, aby nasze propozycje były zgodne z najnowszym trendami i najlepszymi praktykami.

Dostępność: Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy zakres oraz formę wsparcia do potrzeb i oczekiwań Klientów

Partnerstwo: Wierzymy w budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i partnerskich relacjach z Klientami

 

Rozpocznij swoją podróż ku przyszłości z Open Horizon Consulting. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspierać Twój biznes.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Tel: +48 61 666 13 74
Mobile: +48 697750065

E-mail:  biuro@openhorizon.com.pl

W 2018 roku uzyskaliśmy potwierdzenie zgodności ustanowionego systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2015.

 

Jesteśmy zapisani w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.30/00188/2021

Czytaj więcej: 
OPEN HORIZON Consulting
 
 

Najbliższe szkolenia

+48 616 661 374
biuro@openhorizon.com.pl